Thursday, April 24, 2014
 MENÜ
  Anasayfa
  Kozan Videoları
  Künye
  Kozan
 Haber Top 5
K.D. H.’de Çocuklar Sevindirildi

23 Nisan törenle kutlandı

Ne değişti de bu yol açıldı

Keçi Kurtarma Operasyonu

Kaymakam Oral'dan Öztürk'e ziy...

 Son Sayımız
BU HAFTAKİ SAYIMIZ
Kardeş Siteler
 Kimler İzliyor
 Notlar
Hayata Dair Küçük Ama Önemli Notlar
KARA, KİMİN TAŞERONU
 Gazetemiz eski genel koordinatörlerinden ve bir dönem Kozan Haber’de köşe yazılarıyla görev alan, Son Fikir gazetesi imtiyaz sahibi Sayın Yalçın Kara, meslek hayatında önemli bir basamak olarak kullandığı ve kariyer yaptığı gazetemize, “Yumurtadan Çıkıp Kabuğunu Beğenmiyor” edası ile program yaptığı yerel TV ekranından her hafta saldırarak yaftalamaya devam ediyor. Kendisini medya okur yazarı olarak tanıtan Kara, yaptığı programda yerel gazeteleri tabiri caizse didikleyerek kendisine TV kariyeri yapmaya çalışıyor. Program boyunca diğer gazetelere 1-2 dakika zaman ayıran Kara, bizim gazetemiz Kozan Haber’e 15 dakikalık zaman ayırarak önemli bir ‘Ahde Vefa’ örneği sergiliyor. Bu duruma “Eski Dost Düşman Olmaz” mantığı ile yaklaşacak olursak kendisine teşekkür etmemiz gerektiği gerçeğini de hatırımızda tutuyoruz. Gazetemizde kariyer yapan ve daha sonra bu alanda Palazlandığını anlayan Kara, isminden de anlaşılacağı üzere, kendi fikirlerini insanlara empoze etmek için ‘Son Fikir’ isimli gazeteyi kurdu. Gazete patronu olan ve şimdilerde TV ekranlarında boy göstermeye başlayan Kara, burada kendisini dev aynasında görerek işine gelmeyen ve isteklerine boyun eğmeyen kurum, cevre ve kişilere hakarete varan eleştirilerini sürdürmeye devam ediyor.
Eski koordinatörümüzün geçmişte gazetemizde heyecanla kaleme aldığı yazıları da siz değerli okuyucularımızla zaman zaman paylaşacağız.

Ayrıca buradan sormak istiyoruz, yalçın bey gazetemiz ile ilgili son programında “borazan-yalaka…………” gibi yakıştırmalarda bulunurken, KENDİSİ ACABA KİMİN BORAZANI, YALAKASI VE TAŞARONUDUR….

Kara, kimin taşeronu Anketi
a) CHP
b) MHP
c) KCK
d) BDP
e) Birleşik Güçler
f) Kulis Topluluğu
g) İftara Grubu
h) Hepsi

Bu Haber 1070 Kez Okundu. 5/23/2012 9:34:51 AM   Paylaş   

Anasayfaya Dön
  Ahmet Emre BİLGİLİ
Kozan’ın Küresel Güçlere Direnişi
  Erdal BAYKAN
ÇAĞDAŞ SORUNLAR VE PEYGAMBER
  Tahir Amca
Arık: İn Erciyes: Out
  Hüzeyfe FINDIK
Her Dervin Bir Mervan’ı Vardır.
  Gündeme Dair
Kapak üstüne Kapak olsun
  Mehmet ALTAN
ÇUKUROVADA
  Davut DURSUN
KOZAN´DA TARİH VE KENTSEL DÖNÜŞÜM...
  A.Turan ALKAN
ŞU KOZAN’IN YOLLARI
  İlber ORTAYLI
KOZAN VE BAŞKA GÜZELLİKLER
  Nazif GÜRDOĞAN
BİZİM ROMANIMIZ ŞEHİRLERİMİZ

Copyright © 2007 - 2008 KOZAN HABER Web Dizayn : GÖKDENİZ